معرفی فعالیت ها و محصولات شرکت فراز عایق زرین

شرکت فراز عایق زرین با هدف بهینه سازی مصرف انرژی تاسیس گردیده و در همین راستا شرکت فراز عایق زرین به تولید انواع عایق های معدنی پشم سنگ… روی آورده است.

اهم فعالیت های شرکت فراز عایق زرین

  1.  تولید انواع محصولات شرکت فراز عایق زرین از جمله عایق های گرم شامل ( عایق پشم سنگ پتویی، عایق پشم سنگ لوله، عایق پشم سنگ تخته ای، عایق پشم سنگ لحافی با روکش فویل آلومینیوم و کاغذ کرافت و پشم خام رزین دار و بدون رزین).
  2.  تأمین عایق های سرد شامل (پلی یورتان، پلی استایرن، فوم گلاس و الاستومری و غیره … )
  3.  تأمین لوازم جانبی شامل انواع ماستیک، انواع ورق (آلومینیوم و گالوانیزه ) درزگیرها، پرایمر و چسپ های صنعتی
  4.  انجام عملیات عایقکاری صنعتی و ساختمانی

معرفی محصولات شرکت فراز عایق زرین

  • عایق پشم سنگ خام : کاربرد عایق پشم سنگ خام در صنایع لنت سازی، عایقکاری سازه های نامنظم و غیر قابل دسترسی آسان و جداره اجاق گاز، یخچال های خانگی و صنعتی می باشد.
  • عایق پشم سنگ لوله ای : این عایق به صورت منحصر به فرد برای اولین بار در ایران به صورت تمام اتوماتیک و غیردستی تولید می شود، به نحوی که در طول لوله دانسیته، ضخامت و سطح داخلی آن یکنواخت است. عایق لوله ای بدون روکش، با روکش آلومینیوم و کرافت تولید می گردد.
  • عایق پشم سنگ لحافی : کاربرد این نوع از عایق در پوشش سقف سوله ها، پوشش سقف های کاذب، کانال های گردش هوا، واحدهای تولید آبگرمکن، لوله های سیستم های سرمایشی و گرمایشی منازل و غیره می باشد.
  • عایق پشم سنگ پتویی : این محصول از الیاف خام تولید شده پشم سنگ و متناسب با ضخامت و دانسیته مورد نظر به صورت چند لایه و متراکم بدون افزودن رزین و روغن با سیم نسوز به توری گالوانیزه گرم ضد زنگ با چشمه ۳/۴ یا ۱ دوخته شده است.
  • عایق پشم سنگ تخته ای : پشم سنگ تولید شده در شرکت فراز عایق زرین از میزان اتصال الیاف بازالت از طریق پاشش رزین در دستگاه تحت فشار زیاد قرار گرفته تولید می شود تا اینکه الیاف به همدیگر فشرده شده و با ضخامت و دانسیته های مختلف بنا به استاندارد ASTM بصورت تخته ای سخت و نیمه سخت تولید می گردد.